Výrobci

Newsletter

BASAMA BIKEPACK HANDLEBAR HARNESS + VAK 5,5L Zobrazit v plné velikosti

BASAMA BIKEPACK HANDLEBAR HARNESS + VAK 5,5L

BASAMA BIKEPACK LITE sadu jsme vyvinuli především pro kratší, např. víkendové výlety. Nebo také pro ty bikepackery, kteří nejsou nároční na množství vybavení na svých výletech. Šlo nám o to, vymyslet jednoduché brašny, které jsou cenově dostupné, ale plně funkční a spolehlivé. Pro začínající i pokročilé bikepackery!Více informací

BASAMA BIKEPACK

Dostupnost: SKLADEM

18 zboží je na skladě

1 900,00 Kč

BASAMA BIKEPACK LITE sadu jsme vyvinuli především pro kratší, např. víkendové výlety. Nebo také pro ty bikepackery, kteří nejsou nároční na množství vybavení na svých výletech. Šlo nám o to, vymyslet jednoduché brašny, které jsou cenově dostupné, ale plně funkční a spolehlivé. Pro začínající i pokročilé bikepackery!

Postroj pro upevnění brašny nebo spacáku v obalu pod řidítka. Upevnění pomocí dvou popruhů a přezek. Jednoduchá a rychlá demontáž a montáž na kolo. Postroj je vyroben z odolného a nepromokavého materiálu. Možnost upevnění brašny o objemu až 19 L. Montáž je možná na všechny druhy řidítek. Celá konstrukce postroje je pevná, ale jednoduchá. K výrobě jsou použity materiály Betexin atd.. Připnutí postroje na řidítka je velice rychlé a jednoduché. Podložky z mikroporezní pryže zaručí snadný průchod bowdenů mezi řidítky a brašnou.

Velkou výhodou tohoto systému postroj + vak je, že se vak snadno odnímá z kola a velice lehce zpět nasazuje!

Možnost dokoupení vodotěsného vaku 5,5L v barvách stříbrná nebo černá.

Naše 100% ruční výroba! Vyrobeno v České republice s láskou k bikepackingu.

Specifikace:

Materiál: Betexin, atd.
Váha pouze popruhů: 200 g

V případě, že zadáte do objednávky "barva jiná", budeme vás kontaktovat a dohodneme se na barevném provedení popruhů!Ostatní výrobky ve stejné kategorii: (11)

Předchozí
Následující

Napište svůj názor

BASAMA BIKEPACK HANDLEBAR HARNESS + VAK 5,5L

BASAMA BIKEPACK HANDLEBAR HARNESS + VAK 5,5L

BASAMA BIKEPACK LITE sadu jsme vyvinuli především pro kratší, např. víkendové výlety. Nebo také pro ty bikepackery, kteří nejsou nároční na množství vybavení na svých výletech. Šlo nám o to, vymyslet jednoduché brašny, které jsou cenově dostupné, ale plně funkční a spolehlivé. Pro začínající i pokročilé bikepackery!Napište svůj názor