Výrobci

Newsletter

Jsme specializovaná prodejna jízdních kol, jejíž historie sahá někam do roku 2001. Cyklistiku milujeme a s cyklistikou většinou začínáme tam, kde končí asfalt. Máme kladný vztah k přírodě a naše cesty vedou nejčastěji mimo silnice. Náš obchodní záměr je nabízet vybavení především pro Bikepacking, tedy cyklotrempování.


Takovému stylu cyklistiky rozumíme nejvíc!


V roce 2016 jsme založili značku BASAMA BIKEPACK a začali jsme sami vyrábět vybavení pro Bikepacking a Cykloturistiku. Vyrábíme především brašny pro cestování tzv. "na lehko". Brašny se instalují na kolo bez potřeby nosičů a s minimálním omezením vlastností kola. Jelikož se sami věnujeme Bikepackingu, máme velké zkušenosti s použitím brašen. Z našich zkušeností vycházíme a uplatňujeme je v naší výrobě. Naše výroba je 100% ruční práce! Nevyrábíme v Číně! Naše produkty jsou vyrobeny z poctivých materiálů, zde v České republice.

V roce 2016 jsme se stali prodejcem německé značky BOMBTRACK BICYCLES. Bombtrack nabízí nádherná a propracovaná kola, postavená především na ocelových rámech. V jejich nabídce najdete kola typu singlespeed, gravel, cross ale i touring. Dále jsme výhradním distributorem značky Free Parable, která se zabývá výrobou nosičů, košíků a vaků pro cykloturistiku.

Chceme vám nabídnout kvalitní vybavení od renomovaných značek. Většinu vybavení, které najdete v naší nabídce, máme vyzkoušené na vlastní kůži. Tedy si za kvalitou vybavení stojíme. Přejeme vám pohodový nákup a doufáme, že i my přispějeme k vaší radosti z pohybu v přírodě a to jak jinak než ve společnosti kola a kvalitního cyklo vybavení!


Basama Bikepack team – bike + camping = BIKEPACKING