Výrobci

Newsletter

BASAMA SAKPAK HANDLE BAREL Zobrazit v plné velikosti

BASAMA SAKPAK HANDLE BAREL

BASAMA SAKPAK HANDLE BAREL je malá brašna pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy ježdění. Gravel, traily, silnice atd. Možnost připevnění je na všechny typy řidítek. Do brašny můžete naložit cokoliv - nářadí, oblečení nebo svačinu. Meze se nekladou. Je vhodná pro krátké i dlouhé vyjížďky.Více informací

BASAMA BIKEPACK

Dostupnost: SKLADEM

60 zboží je na skladě

1 650,00 Kč

BASAMA SAKPAK HENDLE BAREL je malá brašna pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy ježdění. Gravel, traily, silnice atd.

Do brašny můžete naložit cokoliv - nářadí, oblečení nebo svačinu. Meze se nekladou. Je vhodná pro krátké i dlouhé vyjížďky.

Brašna se montuje na řidítka pomocí jednoduchého systému popruhů a zacvakávacích přezek. Je tedy maximálně univerzální a použitelná pro všechny typy řidítek.

Brašna je v horní části vyztužena, tedy dobře drží tvar.

Brašna je vyrobena z extra odolného, voděodolného a ultralehkého materiálu X-PAC. Špičkový materiál pro výrobu brašen s velkou odolností proti oděru. Brašna je v horní části opatřena voděodolným zipem. Díky použitým materiálům X-Pac a Betexin brašna váží pouhých 150g !!!

Na brašně jsou našity poutka pro upevnění popruhu (není součástí brašny) a brašnu je tedy možné nosit přes rameno, jako příruční kabelku. Na brašně jsou z boku našity síťované kapsy. Uvnitř brašny je použit oranžový materiál pro lepší přehled uložených věcí v brašně. Na brašně je také našitý reflexní proužek pro větší bezpečnost. Nezbytné je i plastické logo BASAMA.

Nebojte se nás oslovit s přáním jiné barevné kombinace!

Specifikace:

Hmotnost: 150g
Objem: 2,5 L
Šířka: 20 cm
Průměr: 10 cm nebo 12 cm
Materiály: X-Pac, Betexin.
Zip: voděodolný YKK

Naše 100% ruční výroba! Vyrobeno na Vysočině s láskou k bikepackingu.Ostatní výrobky ve stejné kategorii: (14)

Předchozí
Následující

Napište svůj názor

BASAMA SAKPAK HANDLE BAREL

BASAMA SAKPAK HANDLE BAREL

BASAMA SAKPAK HANDLE BAREL je malá brašna pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy ježdění. Gravel, traily, silnice atd. Možnost připevnění je na všechny typy řidítek. Do brašny můžete naložit cokoliv - nářadí, oblečení nebo svačinu. Meze se nekladou. Je vhodná pro krátké i dlouhé vyjížďky.Napište svůj názor