Výrobci

Newsletter

Bombtrack Tension 3 Carbon Frameset Zobrazit v plné velikosti

Bombtrack Tension 3 Carbon Frameset

Rámová sada pro použití: Cross, Gravel, Roadbike

Více informací

BOMBTRACK BICYCLE

Dostupnost: SKLADEM

1 produkt je na skladě

31 490,00 Kč

Sleva!

-10 000,00 Kč

41 490,00 Kč

Závodní stroj CX!

Vyrobeno z vysokomodulového karbonu T700 v technice selektivního vrstvení, rám a vidlice mohou mít zvýšenou pevnost a tuhost v oblastech, kde je to nutné, při zachování optimální hmotnosti.Tension 3 je špičkový závodní stroj CX. Hlavní předností je optimální tuhost a velice nízká váha. Vlastnosti rámu, úplné vnitřní vedení kabelů a je připraveno na di2. 1 Vidlice z uhlíkových vláken s vysokým modulem 700, zúženou karbonovou trubkou a 12mm pevnou osou. Světlost rámu až 700x37C.


Features:

WHEEL SIZE700C
FRAMETORAY T700/T800 Hi-Mod carbon, TA dropout, replaceable hanger, 68 mm PF30 shell
FORKfull carbon TA disc fork, 1.1/2 - 1.1/8 tapered steerer
HEADSETFSA ORBIT C40 sealed integrated aheadset, 1.1/2 - 1.1/8
BBPF30, 68 mm shell (not incl.)
SEAT CLAMPBOMBTRACK PRIME forged alloy seatclamp, 31.8 mm
AXLE FRONTTA 12 x 100 mm; M12 x 1.5 mm
AXLE REARTA 12 x 142 mm; M12 x 1.5 mm
BRAKE TYPEFlat mount disc F/R



Bike SizeXSSMLXLXXL
Horizontal Toptube Length (mm)
510525535545560575
Seat Angle (mm)757574.57473.573
Headtube Length (mm)100115125135145160
Head Angle (mm)70.570.57171.57272.5
Seat Tube Length (mm)480500520540560580
BB Drop (mm)535355555757
Chainstay Length (mm)425425425425425425
Fork Offset (mm)454545454545
Trail (mm)767571676562
Wheelbase Length (mm)100910201021102210271031
Standover (mm)762779793817823838
Reach (mm)378385386388393398
Stack (mm)510524538549562578



Ostatní výrobky ve stejné kategorii: (2)

Napište svůj názor

Bombtrack Tension 3 Carbon Frameset

Bombtrack Tension 3 Carbon Frameset

Rámová sada pro použití: Cross, Gravel, Roadbike

Napište svůj názor