Výrobci

Newsletter

The Muncher - Titanium Multi Utensil Zobrazit v plné velikosti

The Muncher - Titanium Multi Utensil

Muncher je nejúčinnější titanový multifunkční přístroj na světě!

Více informací

FULL WINDSOR

Dostupnost: SKLADEM

5 zboží je na skladě

1 290,00 Kč

V Muncheru se skrývá 10 funkcí. Je vyrobený z titanu. The Muncher váží pouhých 22 gramů! Ideální společník na každé cestě, kde se zvažuje hmotnost a prostor. Muncherova všestrannost je pro každého dobrodruha a cestovatele nezbytná, ať už jde o kempování kdekoliv.

Funkce:

-
lžíce

- vidlička
- řezací nůž
- mazací nůž

- o
tvírák na konzervy
- o
tvírák na láhve
- škrabka na všechny možné šlupky

- p
odpalovač
- řezák na provaz nebo vlasec

- plochý šroubovákVelikost nářadí:

Délka - 164 mm
Šířka -  34 mm
Tloušťka -1,5 mm

Pečlivě navržená lžička a vidlička je univerzálním jídelním nástrojem. Otočte ho a použijte nůž, který je připraven k použití pro mazání nebo řezání. Vidlička, lžíce a nůž jsou leštěné pro snadné odstranění nečistot Muncherova všestrannost je pro každého dobrodruha a cestovatele nezbytná, ať už je to kempování na dvorku, ale i po celém světě.

Uprostřed nástroje najdete otvírák na láhev, který také funguje jako šikovná bramborovná škrabka. Hned vedle je otvírák na konzervy a řezačka provázku nebo vlasce. Konec nástroje lze použít různými způsoby, ať už jako šroubovák s plochou hlavou, otvírák otevírání víček nebo dokonce frézou pro otevírání balení potravin.

Hypalonové pouzdro udržuje nářadí bezpečně uložené. Karabina umožňuje, aby byla připojena téměř kdekoli pro bezpečné uložení. V pytlíku je uložen ferroceriové křesadlo, který lze použít ve spojení s úhlem okraje otvíráku na konzervy, aby se vytvořila jiskra, aby se váš oheň dostal všude v divočině.Zde se můžete podívat na promo video

Napište svůj názor

The Muncher - Titanium Multi Utensil

The Muncher - Titanium Multi Utensil

Muncher je nejúčinnější titanový multifunkční přístroj na světě!

Napište svůj názor